Gimnazjum w Imielinie

Najnowszy Użytkownik: gwozniak
Prognoza pogody
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Uczniowie stawili się dzisiaj na apelu z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony tęsknota za wakacjami, z drugiej radosny nastrój z powodu spotkania szkolnych koleżanek i kolegów. Do tego dochodzi jeszcze niepokój przed nieznanym pierwszoklasistów. Po apelu wszystkie negatywne emocje poszły w niepamięć. Tęsknotę zastąpiła motywacja do nauki, przekazana przez Panią Dyrektor. Niepokój rozwiało przedstawienie grona pedagogicznego oraz spotkanie pierwszaków z wychowawcami, którzy zaznajomili ich z zasadami panującymi w naszej szkole.
Jako, że dbamy o wychowanie w duchu patriotyzmu, podczas apelu zostały uczczone minutą ciszy ofiary II wojny światowej.
Życzymy udanego nowego roku szkolnego!

mhabryka dnia wrzesień 01 2014 14:41:55 · Drukuj
PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Aktualne plany lekcji znajdują się tutaj.

tbrysz dnia sierpień 30 2014 08:57:09 · Drukuj
INFORMACJA
Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie serdecznie zaprasza Rodziców  uczniów klas pierwszych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się  dnia 29 sierpnia  2014 r. o godz. 18.00 na terenie szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się dnia 1  września 2014 r. po mszy świętej (ok. godz. 9.oo).
Jednocześnie przypominamy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój szkolny (biała bluzka, granatowa lub czarna spódnica / spodnie.)

tbrysz dnia sierpień 20 2014 22:51:56 · Drukuj
PODRĘCZNIKI
Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 znajduje się tutaj .

tbrysz dnia sierpień 19 2014 23:35:03 · Drukuj
ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

tbrysz dnia lipiec 04 2014 22:36:00 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł ten upragniony ostatni dzień w szkole. Na apelu dokonano wręczenia świadectw uczniom klas I i II. Jak to w życiu bywa, jedni byli zadowoleni ze swoich świadectw z paskiem, drugim musiała wystarczyć promocja do następnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu w pełni sił i zapału do nauki :-)

mhabryka dnia czerwiec 29 2014 21:30:43 · Drukuj
ŻEGNAMY UCZNIÓW KLAS III
 Po trzech latach nauki i wspólnych przeżyć, przyszło się pożegnać z Gimnazjum. Zanim jednak wielki świat zapyta o naszych uczniów, zostali oni nagrodzeni za swój całokształt twórczości naukowej na uroczystym apelu. W obecności władz Miasta Imielin, grona pedagogicznego wraz z pracownikami obsługi i administracji oraz rodziców, absolwenci Gimnazjum otrzymali nagrody w postaci tabletów z Urzędu Miasta za średnią ocen 5,0 i wzwyż. Nie byli to jednak jedyni nagrodzeni tego dnia. Nagrody książkowe otrzymali uczniowie wzorowi, a pamiątkowe medale - uczniowie zasłużeni dla naszej szkoły. Młodzież w podziękowaniu zaprezentowała program artystyczny.

mhabryka dnia czerwiec 27 2014 21:48:52 · Drukuj
WYSTĘP CHÓRU CZERWONO - CZARNI W WOM KATOWICE
23 czerwca nasz chór miał zaszczyt wystąpić na uroczystym podsumowaniu pracy doradców metodycznych w roku szkolnym 2013/2014 w katowickim WOM-ie. Podczas koncertu można było wysłuchać m.in. powodujące ciarki na ciele wykonanie Gaude Mater Polonia.

mhabryka dnia czerwiec 24 2014 22:04:34 · Drukuj
KUPNO I SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH
Zachęcamy do zamieszczania ogłoszeń o kupnie lub sprzedaży podręczników szkolnych na tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły po lewej stronie. Prosimy też o zapoznanie się z procedurą obrotu używanych podręczników dostępną tutaj.

mhabryka dnia czerwiec 24 2014 10:01:17 · Drukuj
WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
W  dniach 23, 24 i 25 kwietnia br. uczniowie III klas zmierzyli się z arkuszami egzaminacyjnymi z języka polskiego i historii, przedmiotów przyrodniczych a także z matematyki. Ostatniego dnia przyszła pora na egzamin z języka obcego nowożytnego. Gimnazjaliści mieli do wyboru język angielski, hiszpański, niemiecki. Najpopularniejszy jak co roku okazał się język angielski.

Nasi Gimnazjaliści, podobnie jak ich koledzy w latach ubiegłych, uzyskali z egzaminów wyższe wyniki  niż średnia kraju, województwa, czy powiatu. Gratulujemy :)

Wyniki na wykresie (kliknij aby powiększyć).

tbrysz dnia czerwiec 23 2014 22:10:03 · Drukuj
GARŚĆ SUKCESÓW NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Nasze Gimnazjum zdobyło I miejsce w XVI Powiatowych Zawodach Modeli Szybowców Szkolnych i w Międzygminnej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Ponadto Paweł Komandera zdobył I miejsce, II miejsce zdobyła Karolina Klisz, a Weronika Komandera zajęła III miejsce w/w zawodach szachowych. Warto też odnotować, że Karolina Spyra wraz z Szymonem Miszczakiem zdobyli III miejsce w Powiatowym Konkursie o Unii Europejskiej.

mhabryka dnia czerwiec 23 2014 21:14:03 · Drukuj
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Kołacz z Imielina