Gimnazjum w Imielinie
Nawigacja
Start
Rekrutacja
Dziennik elektroniczny
Plan Lekcji
Kalendarz szkolny
Galeria
Galeria II (nowa)
Do pobrania
Szkoła
Koncepcja pracy szkoły
Wyniki egzaminu
Historia
Certyfikaty
Dokumenty
Wychowawcy
Osiągnięcia
Rada Rodziców
Dzwonki
Biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Socrates Comenius
Kółka zainteresowań
Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski
Prezentacje szkolne
Wybór zawodu
Przedmioty
język polski
matematyka
fizyka
chemia
biologia
informatyka
w-f
język angielski
język niemiecki
język hiszpański
historia
geografia
plastyka
muzyka


Realizujemy projekty...

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 120
Nieaktywowany Użytkownik: 902
Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)


tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
DRUGA WIZYTA W KINIE W RAMACH PROGRAMU KinoSzkoła
W środę, 20.05.2015 r. uczniowie naszego gimnazjum po raz drugi w tym roku szkolnym wzięli udział w wydarzeniach w ramach Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej „KinoSzkoła”. Tym razem tematem spotkania była wartość tradycji. Uczniowie mieli możliwość wzbudzenia w sobie refleksji na ten temat w czasie spotkania z filmoznawcą oraz podczas projekcji filmu „Fighter-kochaj i walcz” (reż. Natasha Arthy) opowiadającego o perypetiach 17-letniej Aichy, która musi dokonać wyboru pomiędzy tradycją islamu wyznawanego przez rodzinę nastolatki a obyczajowością współczesnej Danii i wartościami obowiązującymi w kung-fu.

mhabryka dnia maj 21 2015 10:41:15 · Drukuj
KONKURS ORTOGRAFICZNY Z ANGIELSKIEGO
Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Lędzinach zorganizowało I Powiatowy Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego SPELLING BEE. Nasz uczennice zajęły w tym konkursie czołowe miejsca; Weronika Solecka zajęła I miejsce, a Klaudia Szala II miejsce. Dziewczyny są przykładem, jednym z wielu, że nauka w naszym gimnazjum przynosi wymierne efekty podczas udziałów w konkursach na różnych szczeblach.


mhabryka dnia maj 20 2015 21:05:01 · Drukuj
DZIEŃ OTWARTY
Wraz z nowym tygodniem zawitali do nas Goście. Byli to kandydaci na uczniów naszego Gimnazjum. Czekała na nich moc atrakcji. Od stanowisk z pomocami naukowymi z nauczanych przedmiotów, poprzez przedstawienie teatralne, turniej piłki nożnej na hali widowisko-sportowej, nagrodzoną w powiatowym konkursie scenkę wykonaną w języku angielskim, aż do spotkania z bohaterami ze stron książek w bibliotece szkolnej. Staraliśmy się pokazać wszystko to, z czego będą mogli korzystać przyszli gimnazjaliści. Włożyliśmy w to nasze serca i mamy nadzieję, że odwiedzający poczuli naszą pozytywną atmosferę. Do zobaczenia we wrześniu:-) Zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji z tego wydarzenia - tutaj.

mhabryka dnia maj 19 2015 22:23:37 · Drukuj
KONKURS "JEDEN Z DZIESIĘCIU"

W dn. 15.05.2015 r. w naszym gimnazjum odbył się XII Powiatowy konkurs „ Jeden z dziesięciu” na wzór telewizyjnego teleturnieju. Konkurs skierowany był dla uczniów klas drugich. W konkursie wzięło udział 6 szkół z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, w sumie 18 uczniów.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele bloku matematyczno-przyrodniczego, a naszą szkołę reprezentowali: Dagmara Nowak -2a, Bartłomiej Kozdra-2a oraz Karolina Miszczak -2c. Tematyka konkursu związana była z takimi przedmiotami jak: biologia, geografia, fizyka, chemia i matematyka. Uczniowie odpowiadali na krótkie pytania typu: „Wymień nazwę rzeki , która przepływa przez Moskwę?” ; „Jakie działania są wykonalne w zbiorze liczb naturalnych?” lub „Podaj jaka literą oznaczamy przyspieszenie ziemskie?”. 
Najlepszymi w powiecie okazali się: Kacała Oktawia-Gimnazjum nr 1 w Bieruniu- I miejsce, Rozmus Julia -Gimnazjum nr 1 w Bieruniu -II miejsce, Nowak Dagmara Gimnazjum w Imielinie – III miejsce, Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody. 
Dziękujemy za udział wszystkim uczniom, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejny XIII Powiatowy Konkurs „Jeden z dziesięciu” już w przyszłym roku. 

 

 mhabryka dnia maj 19 2015 14:16:24 · Drukuj
KONKURS "MITY NA TEMAT E-PAPIEROSA"

Tematem konkursu jest przedstawienie informacji na temat szkodliwości e-papierosów w formie plakatu lub prezentacji multimedialnej.  
Wymagania: 
- prace powinny prezentować prawdziwe informacje, potwierdzone naukowo,
- ocenie będą podlegały estetyka i staranność wykonania,
- plakat: technika dowolna, format min. A3  
- prezentacja multimedialna: max. 10 slajdów.
Termin i miejsce oddawania prac: prace należy składać w gabinecie pedagoga szkolnego do dnia 08.06.2015 r.


mhabryka dnia maj 19 2015 12:26:47 · Drukuj
KONKURS INFORMATYCZNY e-GIMNAZJALISTA
12 maja w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbył się półfinał trzeciej edycji konkursu informatycznego e-GIMNAZJALISTA. Brała w nim udział dwójka naszych uczniów - Weronika Komandera i Paweł Muller. Po ponad godzinnych zmaganiach z konkursem Weronika zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się 26 maja w Uniwersytecie Śląskim. Serdecznie gratulujemy:-)mhabryka dnia maj 18 2015 21:22:23 · Drukuj
UKULTURALNIAMY SIĘ W TEATRZE MUZYCZNYM

Piątkowy wieczór 8 maja liczna, bo prawie 50-osobowa, grupa uczniów naszego gimnazjum spędziła w Teatrze Muzycznym w Gliwicach na musicalu „Rodzina Addamsów”. Mroczną i ekscentryczną rodzinkę wielu z nas dobrze pamięta z serialu i filmu pod tymże tytułem. Spektakl w wykonaniu artystów gliwickiego teatru zachwycał wspaniałą grą aktorską, przyjemną i łatwo wpadającą w ucho muzyką, świetną choreografią i bogatą scenografią. Warto wspomnieć, że w tym roku obchodzimy 250-lecie Teatru Publicznego w Polsce. Znajdźmy chwilę czasu, aby obcować na żywo ze sztuką, która nie tylko wzbogaca nas duchowo, dostarcza przeżyć emocjonalnych, ale także jest źródłem świetnej zabawy i rewelacyjnym sposobem na zniwelowanie skutków stresu i chwilę zapomnienia o codziennych obowiązkach. Zapraszamy do galerii.mhabryka dnia maj 12 2015 14:49:33 · Drukuj
GRATULUJEMY WIEDZY HISTORYCZNEJ
Gratulujemy serdecznie Julii Dybowskiej i Lilianie Marszołek zajęcia I miejsca w Powiatowym Konkursie Historyczno - Plastycznym PIĘKNO U STÓP OLIMPU. Konkurs polegał na sprawdzeniu wiedzy z zakresu kultury i sztuki starożytnej Grecji w oparciu o zadane lektury, a także umiejętności plastycznych. Z obydwoma zadaniami nasi gimnazjaliści poradzili sobie najlepiej i wrócili z konkursu z tarczą, a nie na tarczy;-)

mhabryka dnia maj 12 2015 14:44:10 · Drukuj
ROZWIĄZANIE KONKURSU NA OPOWIADANIE "PO ZAMKNIĘCIU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ"

W dniu 8 maja, czyli w Święto Bibliotek i Bibliotekarzy ogłoszono werdykt w konkursie na opowiadanie "Po zamknięciu biblioteki szkolnej". Na konkurs wpłynęło 5 prac, które oceniło jury w następującym składzie: p. Teresa Porwit, p. Piotr Nosek, p. Maria Habryka.
I miejsce - Julia Galas
II miejsce - Weronika Szwedo
III miejsce - Roksana Baron
wyróżnienia - Kinga Renz i Liliana Marszołek.
Serdecznie gratulujemy:-)


mhabryka dnia maj 11 2015 12:24:33 · Drukuj
PAMIĘTAMY O HISTORII NASZEGO KRAJU I REGIONU
Po powrocie do szkoły po długim majowym weekendzie, uczniowie mieli okazję wysłuchać przez radiowęzeł montażu słowno-muzycznego. Przypomniane zostały  w nim fakty historyczne związane z uchwaleniem Konstytucji 3 maja, ale nie tylko. Na początku maja obchodzony jest w naszej szkole Dzień Patrona, stąd także informacje o udziale mieszkańców Imielina w III Powstaniu Śląskim, zaczerpnięte z nieocenionych skarbnic wiedzy historycznej o naszym mieście, jakimi są książki autorstwa p. Bernarda Kopca.

mhabryka dnia maj 06 2015 10:05:43 · Drukuj
Strona 1 z 69 1 2 3 4 > >>
Nasza Szkoła
GODŁO
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Oferta PZS w Lędzinach
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Koncert chóru
Nasza Szkoła
Modyfied by cpt_paul & michał 2010