Gimnazjum w Imielinie

Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)

tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
INFORMACJA O OBIADACH
Informujemy, iż koszt jednego obiadu w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 4,00 zł. Posiłki w szkole będą wydawane od  7 września 2015 r. Opłata za miesiąc wrzesień 2015 r. wynosi 76,00 zł (19 dni x 4,00 zł).

tbrysz dnia wrzesień 02 2015 12:16:26 · Drukuj
Plan lekcji na rok szk. 2015/2016
Plan lekcji na rok szkolny 2015/2016 dostępny jest tutaj .

tbrysz dnia sierpień 31 2015 09:37:58 · Drukuj
ZEBRANIA RODZICÓW I ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie serdecznie zaprasza Rodziców uczniów klas pierwszych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 31 sierpnia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 na terenie szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się dnia 1 września 2015 r. po mszy świętej (ok. godz. 9.00).
Jednocześnie przypominamy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój szkolny (biała bluzka, granatowa lub czarna spódnica / spodnie).

mhabryka dnia sierpień 20 2015 15:32:14 · Drukuj
BEZPIECZNIE I WAKACYJNIE

mhabryka dnia lipiec 22 2015 12:58:47 · Drukuj
WAKACJE:-)
Życzymy bezpiecznych oraz obfitujących w radosne i niezapomniane chwile wakacji. Uczniom przyszłych klas II i III radzimy, aby dobrze wypoczęli i nabrali się do dalszej nauki. Pierwszoklasistów niecierpliwie oczekujemy. Serdecznie i życzliwie ich powitamy we wrześniu w naszej szkole.
Zapraszamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015: LIST.

mhabryka dnia czerwiec 29 2015 19:38:53 · Drukuj
NADSZED? CZAS PO?EGNA?

26 czerwca kolejny rocznik opu?ci? mury naszego Gimnazjum. O wyj?tkowowo?ci tegorocznych absolwentów ?wiadcz? wyniki egzaminów gimnazjalanych oraz ilo?? nagród (tabletów), otrzymanych od Urz?du Miasta Imielin za ?redni? ocen 5,0 i powy?ej. Uczniowie, którzy pracowali rzetelnie i systematycznie przez trzy lata, odebrali ?wiadectwa z paskiem w towarzystwie dumnych rodziców. Tradycyjnie by?a równie? dekoracja medalami tych, którzy zas?u?yli si? dla szko?y. FOTORELACJA.
Dzie? pó?niej na apelu uczniowie klas I i II otrzymali ?wiadectwa i nagrody ksi??kowe zgodne z tym jak przyk?adali si? do nauki w minionym roku szkolnym. FOTORELACJA.

mhabryka dnia czerwiec 29 2015 19:31:47 · Drukuj
DZIE? PROJEKTOWY
Po kilku miesi?cach wyt??onej pracy przyszed? czas na przedstawienie jej efektów podczas dnia projektowego. Oto tematy tegorocznych projektów gimnazjalnych:
Co jedz? Polacy?
Jak otoczenie wp?ywa na funkcjonowanie cz?owieka?
Modelarstwo RC - nauka czy zabawa?
Jak przebiega proces produkcji czeklady?
Jaki sport cieszy si? najwi?ksz? popularno?ci? w Imielinie?
Jaka jest kultura i gastronomia na ?l?sku?
E-sport - co i jak?
Co ciekawego mo?na zobaczy? we W?oszech?
Jakie istniej? subklutury m?odzie?owe?
Co wiemy o Nutelli?
Czym jest bezpiecze?stwo IT?
Czy isniej? zjawiska nadprzyrodzone?
W czym tkwi sekret pieczenia ciastek?
Kim byli rdzenni mieszka?cy Ameryki Pó?nocnej?
Jak rozwija?a si? historia konsol? Od Gameboya do XBOXa.
Zdrowy styl ?ycia. Czy zdrowo si? od?ywiamy?
Pizza - placek czy co? wi?cej?
Zapraszamy do fotorelacji: tutaj.

mhabryka dnia czerwiec 25 2015 09:58:08 · Drukuj
WIZYTA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE
W ostatnim tygodniu nauki zawitali?my z klas? IIa w go?cinne progi Miejskiej Biblioteki. W pierwszej cz??ci wizyty gimnazjali?ci zostali wprowadzeni w tajniki katalogowania, by móc pó?niej sparwdzi? samemu swoje umiej?tno?ci wyszukiwania literatury na zadany temat. Na koniec m?odzie? znikn??a mi?dzy pó?kami bibliotecznymi, poch?oni?ta poznawaniem ksi?gozbioru. Wizyta ta mia?a na celu pokazanie narz?dzi i ?róde?, umo?liwiaj?cych znalezienie dokumentów, które spe?ni? oczekiwania nauczycieli, zadajacych specjalne zadania domowe:-) Na relacj? z tej wizyty zapraszamy na blog biblioteki szkolnej LINK.

mhabryka dnia czerwiec 23 2015 23:07:16 · Drukuj
WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu średnia wyników z egzaminów gimnazjalnych, uzyskana przez naszych uczniów, jest wyższa od średniej powiatu, województwa i kraju. Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży.

mhabryka dnia czerwiec 23 2015 14:54:22 · Drukuj
MO?LIWO?? SPRZEDA?Y I KUPNA PODR?CZNIKÓW
Przypominamy, ?e na tablicy og?osze? - po lewej stronie przy wej?ciu do ??cznika z Hal?- mo?na umieszcza? informacje na temat ch?ci sprzeda?y lub odkupienia u?ywanych podr?czników. Og?oszenie nie dotyczy podr?czników z klasy pierwszej. W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas pierwszych otrzymaj? bezp?atne podr?czniki. Dane osobowe umieszczane s? na odpowiedzialno?? autorów og?osze?.

mhabryka dnia czerwiec 23 2015 14:51:26 · Drukuj
Strona 1 z 71 1 2 3 4 > >>
Nasza Szko?a
ISO
Szko?y odkrywcy talentów
?l?ska Szko?a Jako?ci
Szko?a PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Oferta PZS w L?dzinach

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reporta?!
Koncert chóru