Gimnazjum w Imielinie

Najnowszy Użytkownik: gwozniak
Prognoza pogody
PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Aktualne plany lekcji znajdują się tutaj.

tbrysz dnia sierpień 30 2014 08:57:09 · Drukuj
INFORMACJA
Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie serdecznie zaprasza Rodziców  uczniów klas pierwszych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się  dnia 29 sierpnia  2014 r. o godz. 18.00 na terenie szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się dnia 1  września 2014 r. po mszy świętej (ok. godz. 9.oo).
Jednocześnie przypominamy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój szkolny (biała bluzka, granatowa lub czarna spódnica / spodnie.)

tbrysz dnia sierpień 20 2014 22:51:56 · Drukuj
PODRĘCZNIKI
Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 znajduje się tutaj .

tbrysz dnia sierpień 19 2014 23:35:03 · Drukuj
ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

tbrysz dnia lipiec 04 2014 22:36:00 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł ten upragniony ostatni dzień w szkole. Na apelu dokonano wręczenia świadectw uczniom klas I i II. Jak to w życiu bywa, jedni byli zadowoleni ze swoich świadectw z paskiem, drugim musiała wystarczyć promocja do następnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu w pełni sił i zapału do nauki :-)

mhabryka dnia czerwiec 29 2014 21:30:43 · Drukuj
ŻEGNAMY UCZNIÓW KLAS III
 Po trzech latach nauki i wspólnych przeżyć, przyszło się pożegnać z Gimnazjum. Zanim jednak wielki świat zapyta o naszych uczniów, zostali oni nagrodzeni za swój całokształt twórczości naukowej na uroczystym apelu. W obecności władz Miasta Imielin, grona pedagogicznego wraz z pracownikami obsługi i administracji oraz rodziców, absolwenci Gimnazjum otrzymali nagrody w postaci tabletów z Urzędu Miasta za średnią ocen 5,0 i wzwyż. Nie byli to jednak jedyni nagrodzeni tego dnia. Nagrody książkowe otrzymali uczniowie wzorowi, a pamiątkowe medale - uczniowie zasłużeni dla naszej szkoły. Młodzież w podziękowaniu zaprezentowała program artystyczny.

mhabryka dnia czerwiec 27 2014 21:48:52 · Drukuj
WYSTĘP CHÓRU CZERWONO - CZARNI W WOM KATOWICE
23 czerwca nasz chór miał zaszczyt wystąpić na uroczystym podsumowaniu pracy doradców metodycznych w roku szkolnym 2013/2014 w katowickim WOM-ie. Podczas koncertu można było wysłuchać m.in. powodujące ciarki na ciele wykonanie Gaude Mater Polonia.

mhabryka dnia czerwiec 24 2014 22:04:34 · Drukuj
KUPNO I SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH
Zachęcamy do zamieszczania ogłoszeń o kupnie lub sprzedaży podręczników szkolnych na tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły po lewej stronie. Prosimy też o zapoznanie się z procedurą obrotu używanych podręczników dostępną tutaj.

mhabryka dnia czerwiec 24 2014 10:01:17 · Drukuj
WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
W  dniach 23, 24 i 25 kwietnia br. uczniowie III klas zmierzyli się z arkuszami egzaminacyjnymi z języka polskiego i historii, przedmiotów przyrodniczych a także z matematyki. Ostatniego dnia przyszła pora na egzamin z języka obcego nowożytnego. Gimnazjaliści mieli do wyboru język angielski, hiszpański, niemiecki. Najpopularniejszy jak co roku okazał się język angielski.

Nasi Gimnazjaliści, podobnie jak ich koledzy w latach ubiegłych, uzyskali z egzaminów wyższe wyniki  niż średnia kraju, województwa, czy powiatu. Gratulujemy :)

Wyniki na wykresie (kliknij aby powiększyć).

tbrysz dnia czerwiec 23 2014 22:10:03 · Drukuj
GARŚĆ SUKCESÓW NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Nasze Gimnazjum zdobyło I miejsce w XVI Powiatowych Zawodach Modeli Szybowców Szkolnych i w Międzygminnej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Ponadto Paweł Komandera zdobył I miejsce, II miejsce zdobyła Karolina Klisz, a Weronika Komandera zajęła III miejsce w/w zawodach szachowych. Warto też odnotować, że Karolina Spyra wraz z Szymonem Miszczakiem zdobyli III miejsce w Powiatowym Konkursie o Unii Europejskiej.

mhabryka dnia czerwiec 23 2014 21:14:03 · Drukuj
WYJAZD DO PARYŻA
 Pierwszym punktem naszej wycieczki było miasto Reims, które jest stolicą regionu Szampanii. Głównym punktem zwiedzania była katedra koronacyjna francuskich królów. Po dotarciu do Paryża najpierw podziwialiśmy Ogrody Luksemburskie, zobaczyliśmy miejsce wiecznego spoczynku Napoleona w Kościele Inwalidów oraz innych sławnych osób na cmentarzu Pere Lachaise. Wzgórze Montmartre wraz z bazyliką Sacre Coeur oraz "romantyczny rejs po Sekwanie" były ostatnimi atrakcjami w pierwszym dniu pobytu w Paryżu. Po nacieszeniu oczu widokiem ze szczytu wieży Eiffla, wyruszyliśmy na spacer Polami Elizejskimi, poprzez Luwr do katedry Notre Dame. Na koniec wycieczki oddaliśmy się całodziennemu szaleństwu w Eurodisneylandzie. Nasi uczniowie godnie reprezentowali nasze Gimnazjum za granicą.

mhabryka dnia czerwiec 13 2014 10:27:26 · Drukuj
Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Kołacz z Imielina