Gimnazjum w Imielinie
Nawigacja
Start
Rekrutacja
Dziennik elektroniczny
Plan Lekcji
Kalendarz szkolny
Galeria
Galeria II (nowa)
Do pobrania
Szkoła
Koncepcja pracy szkoły
Wyniki egzaminu
Historia
Certyfikaty
Dokumenty
Osiągnięcia
Rada Rodziców
Biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Socrates Comenius
Kółka zainteresowań
Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski
Prezentacje szkolne
Wybór zawodu
Przedmioty
język polski
matematyka
fizyka
chemia
biologia
informatyka
w-f
język angielski
język niemiecki
język hiszpański
historia
geografia
plastyka
muzyka

Realizujemy projekty...

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 120
Nieaktywowany Użytkownik: 902
Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)


tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA GOTOWA DO UŻYTKOWANIA
17 października 2014 roku zapisał się w historii naszego Gimnazjum jako dzień, w którym do użytkowania została oddana hala widowiskowo - sportowa. Na uroczyste otwarcie przybyli znamienici  goście: wicepremier p. Elżbieta Bieńkowska, poseł p. Marek Wójcik, przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, Radny Województwa p. Piotr Czarnynoga, Starosta Powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego, p. Bernard Bednorz, władze sąsiednich miejscowości oraz władze naszego miasta w osobach: Burmistrza Jana Chwiędacza i Przewodniczącej Rady Miasta Bernadety Ficek wraz z zastępcami i radnymi.
Po dokonaniu uroczystego przecięcia wstęgi przez panią wicepremier i władze Miasta Imielin oraz symbolicznego zapalenia znicza olimpijskiego, znakomici goście zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów wraz z nauczycielami Gimnazjum, który nazwiązywał do początków rywalizacji sportowej oraz kultury śląskiej. Po wręczeniu okolicznościowych pamiątek, tym którzy przyczynili się do powstania hali oraz oficjalnych przemówieniach, można było zajrzeć w każdy kąt hali widowoskowo - sportowej.
Przez cały weekend 18-19 października 2014 na mieszkańców Imielina z okazji Dni Otwartych czekało mnóstwo atrakcji. Oprócz możliwości kibicowania sportowcom, wśród których byli absolwenci i obecni uczniowie Gimnazjum, można było zasięgnąć bezpłatnych porad medycznych lub zrelaksować się podczas masażu leczniczego. Na zgłodniałych po wyczerpującym zwiedzaniu czekał kołocz, grochówka oraz potrawy serwowane przez naszych Mistrzów Grilla. Konsumując te liczne dobrocie  na świeżym powietrzu, można było podziwiać paradę motocyklistów. Otwarcie hali stało się rodzinnym festynem.
Niech hala widowiskowo - sprtowa służy mieszkańcom Imielina i niech wychowuje przyszłych mistrzów w różnych dyscyplinach sportowych.

mhabryka dnia październik 19 2014 21:25:10 · Drukuj
DZIEŃ OTWARCIA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ
Przypominamy wszystkim uczniom o jutrzejszym otwarciu Hali Widowiskowo-Sportowej. Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 15:00 (występujący 14:00)!

pmuller dnia październik 16 2014 15:46:24 · Drukuj
ATRAKCJE PODCZAS DNI OTWARTYCH
Podczas Dni Otwartych Hali Widowiskowo-Sportowej w Imielinie zapraszamy również na dodatkowe atrakcje!
Szczegóły na plakatach!


plakathalataniec.jpgplakathalazumba.jpg

pmuller dnia październik 15 2014 17:56:10 · Drukuj
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W Dniu Edukacji Narodowej, przyjmijcie Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy
i Pracownicy Oświaty życzenia cierpliwowści i nieustannego zapału
w codziennej pracy dydaktycznej,
szacunku i uznania w oczach uczniów,
niech wiedza, profesjonalizm i pasja posłuży do najlepszego wychowania kolejnego pokolenia dobrych ludzi,

życzy Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie
Anna Kubica

Zapraszamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka z okazji Dnia Edukacji Narodowej: http://brpd.gov.pl/aktualnosci-listy-rpd/list-rzecznika-praw-dziecka-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-6

mhabryka dnia październik 13 2014 17:37:34 · Drukuj
OTWARCIE HALI NA JUBILEUSZ GIMNAZJUM
Już niedługo wielki dzień dla naszej szkoły. Otwieramy Halę Widowiskowo - Sportową, którą otrzymaliśmy w roku Jubileuszu 15-lecia Gimnazjum. Dni otwarte hali dla mieszkańców Imielina odbędą się 18 i 19 października b.r. Szczegóły imprezy na plakacie:


mhabryka dnia październik 10 2014 22:50:39 · Drukuj
PIERWSZY W TYM ROKU SZKOLNYM SUKCES SZACHISTÓW
Drużyna w składzie: Weronika Komandera - klasa II B, Grzegorz Niesyto - klasa II B, Paweł Komandera - klasa II D, Karolina Klisz -  klasa III B, zdobyła I miejsce w Międzygminnej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mhabryka dnia październik 10 2014 22:45:33 · Drukuj
PIERWSZOKLASIŚCI PEŁNOPRAWNYMI UCZNIAMI GIMNAZJUM
 Uczniowie klas I Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie zostali przyjęci do braci szkolnej w oryginalny sposób. Samorząd uczniowski przygotował nietypowe otrzęsiny pierwszoklasistów. Kandydaci na przyszłych gimnazjalistów spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie zostali udekorowani w różnokolorowe uszy, symbolizujące ich dotychczasową niewiedzę i zarozumialstwo.Następnie pierwszoklasiści oraz ich wychowawcy zostali poddani wielu próbom, niejednokrotnie wymagającym niezłej kondycji. Zabawa była wspaniała, a na jej podsumowanie uczniowie klas III obcięli swoim młodszym kolegom papierowe uszy. Impreza miała służyć wzajemnemu poznaniu, integracji klas a także uczniów i wychowawców. Idea takich spotkań polega na tym, aby młodzi ludzie czuli się w szkole bezpiecznie i swobodnie. Podsumowaniem przyjęcia w szeregi gimnazjalistów było uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia, w obecności pani dyrektor Anny Kubicy. Młodzież otrzymała pamiątkowe tarcze oraz życzenia wielu sukcesów, w myśl motta zawartego w misji szkoły: „Człowiek uczy się nie dla szkoły, lecz dla życia”.

mhabryka dnia październik 09 2014 21:06:09 · Drukuj
WYJAZD DO MUZEUM MIEJSKIEGO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
 W dniu 07.10.2014 klasy trzecie oraz kilku uczniów z klas drugich miało okazję odwiedzić Muzeum Miejskie w Siemianowicach Śląskich. W starym spichlerzu można się przenieść w przeszłość i poczuć jak to dawniej w śląskim domu i obejściu bywało. Jednak punktem kulminacyjnym naszej wizyty była możliwość podziwiania wystawy obrazów naszej wybitnej artystki z Imielina, pani Urszuli Figiel-Szczepki. Koncert fortepianowy w wykonaniu pana przewodnika był także kolejną okazją do obcowania ze sztuką.

mhabryka dnia październik 08 2014 11:55:14 · Drukuj
W SOBOTĘ PONOWNIE IDZIEMY DO SZKOŁY


Informujemy, że w sobotę (11.10.2014) odpracowujemy dzień 05.01.2015. Obowiązuje poniedziałkowy plan lekcji. Sobota jest dniem bez mundurka szkolnego.

mhabryka dnia październik 08 2014 11:22:57 · Drukuj
"JESIENNY SPACER..."
Ogólnoszkolny konkurs organizowany przez świetlicę Gimnazjum w Imielinie.
Tematyka: pokazanie piękna Złotej Polskiej Jesieni, uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie lub przedstawienie historii z jesienią w tle.
Kategorie:
a) literacka, polega na stworzeniu wiersza lub opowiadania;
b) plastyczna polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice plastycznej np. rysunek, malarstwo, grafika itp. w formacie A3;
c) fotograficzna– wykonanie zdjęcia w formacie min. 15x20 cm.
Termin: 7 października – 14 listopada 2014 r.
Prace konkursowe należy składać u pani Teresy Porwit, nauczyciela świetlicy. Zapraszamy do udziału:-)

mhabryka dnia październik 07 2014 14:08:57 · Drukuj
Strona 1 z 60 1 2 3 4 > >>
Nasza Szkoła
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Koncert chóru
Nasza Szkoła
Modyfied by cpt_paul & michał 2010