Gimnazjum w Imielinie

Najnowszy Użytkownik: gwozniak
Prognoza pogody
SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY
16 września zorganizowany został w szkolnej świetlicy Szkolny Turniej Warcabowy. Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców.
Pierwsze miejsca zajęli: Monika Cupiał, kl. IIb i Michał Stadler, kl. IIIa, drugie: Kozioł Bożenia, kl.IIIa i Dawid Tomala, kl. IIIa, trzecie: Marszołek Lilianna, kl. IIIa i Nagy Jakub, kl. IIb.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

mhabryka dnia wrzesień 17 2014 19:30:56 · Drukuj
DNI DO ODPRACOWANIA
Informujemy, że 13 września (w sobotę) odpracowujemy 10 listopada. Obowiązuje poniedziałkowy plan lekcji.
Pozostałe dni do odpracowania: 4 października odpracowujemy 2 stycznia, 11 października - 5 stycznia.

tbrysz dnia wrzesień 08 2014 14:42:50 · Drukuj
REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT GRAFICZNY MASKOTKI HALI
Burmistrz Miasta Imielin ogłasza konkurs na projekt graficzny maskotki, która będzie miała zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych Hali Widowiskowo - Sportowej w Imielinie.
Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

tbrysz dnia wrzesień 07 2014 12:39:42 · Drukuj
ZEBRANIE RODZICÓW
Informujemy, że zebrania rodziców uczniów klas II i III odbędą się 4 września (czwartek) o godzinie 1800. Spotkanie Rady Rodziców będzie miało miejsce po zebraniach rodziców. Serdecznie zapraszamy.

mhabryka dnia wrzesień 02 2014 16:11:59 · Drukuj
OBIADY
Informujemy, że koszt 1 obiadu w roku szkolnym 2014/2015 wynosi 4,00 zł.
Zapisy i wpłaty na obiady przyjmuje pani Teresa Porwit, nauczyciel świetlicy. Koszt obiadów we wrześniu wynosi 80,00 zł (liczone od 4 września br.)
Istnieje również możliwość dokonywania wpłat za obiady bezpośrednio na konto szkoły, zgodnie z zapisami ujętymi w Aneksie do Regulaminu Stołówki (dostępne w zakładce Dokumenty).
Wpłaty za obiady mogą być przekazywane w nieprzekraczalnym terminie do 10 każdego miesiąca osobiście u p. Porwit lub przelewem na konto bankowe szkoły.
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie
nr konta: 33 1240 4227 1111 0000 4841 4441
tytułem:
wpłata za obiady za ………………………………. (proszę podać miesiąc, imię i nazwisko ucznia).

mhabryka dnia wrzesień 02 2014 13:26:53 · Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Uczniowie stawili się dzisiaj na apelu z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony tęsknota za wakacjami, z drugiej radosny nastrój z powodu spotkania szkolnych koleżanek i kolegów. Do tego dochodzi jeszcze niepokój przed nieznanym pierwszoklasistów. Po apelu wszystkie negatywne emocje poszły w niepamięć. Tęsknotę zastąpiła motywacja do nauki, przekazana przez Panią Dyrektor. Niepokój rozwiało przedstawienie grona pedagogicznego oraz spotkanie pierwszaków z wychowawcami, którzy zaznajomili ich z zasadami panującymi w naszej szkole.
Jako, że dbamy o wychowanie w duchu patriotyzmu, podczas apelu zostały uczczone minutą ciszy ofiary II wojny światowej.
Życzymy udanego nowego roku szkolnego!

mhabryka dnia wrzesień 01 2014 14:41:55 · Drukuj
PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Aktualne plany lekcji znajdują się tutaj.

tbrysz dnia sierpień 30 2014 08:57:09 · Drukuj
INFORMACJA
Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie serdecznie zaprasza Rodziców  uczniów klas pierwszych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się  dnia 29 sierpnia  2014 r. o godz. 18.00 na terenie szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się dnia 1  września 2014 r. po mszy świętej (ok. godz. 9.oo).
Jednocześnie przypominamy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój szkolny (biała bluzka, granatowa lub czarna spódnica / spodnie.)

tbrysz dnia sierpień 20 2014 22:51:56 · Drukuj
PODRĘCZNIKI
Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 znajduje się tutaj .

tbrysz dnia sierpień 19 2014 23:35:03 · Drukuj
ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

tbrysz dnia lipiec 04 2014 22:36:00 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł ten upragniony ostatni dzień w szkole. Na apelu dokonano wręczenia świadectw uczniom klas I i II. Jak to w życiu bywa, jedni byli zadowoleni ze swoich świadectw z paskiem, drugim musiała wystarczyć promocja do następnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu w pełni sił i zapału do nauki :-)

mhabryka dnia czerwiec 29 2014 21:30:43 · Drukuj
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Kołacz z Imielina