Gimnazjum w Imielinie
Nawigacja
Start
Rekrutacja
Dziennik elektroniczny
Plan Lekcji
Kalendarz szkolny
Galeria
Galeria II (nowa)
Do pobrania
Szkoła
Koncepcja pracy szkoły
Wyniki egzaminu
Historia
Certyfikaty
Dokumenty
Wychowawcy
Osiągnięcia
Rada Rodziców
Dzwonki
Biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Socrates Comenius
Kółka zainteresowań
Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski
Prezentacje szkolne
Wybór zawodu
Przedmioty
język polski
matematyka
fizyka
chemia
biologia
informatyka
w-f
język angielski
język niemiecki
język hiszpański
historia
geografia
plastyka
muzyka


Realizujemy projekty...

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 120
Nieaktywowany Użytkownik: 902
Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)


tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK SZACHOWYCH
30 kwietnia 2015 r. w Domu Kultury "Sokolnia" odbył się czwarty i jednocześnie ostatni etap rozgrywek szachowych w Międzygminnej Lidze Szachowej Szkół Gimnazjalnych Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. Tym razem nasze gimnazjum reprezentowali: Karolina Klisz, (kl. IIIb), Weronika Komandera (kl. IIb), Weronika Żurek (kl. Ic) oraz Paweł Komandera (kl. IId). Drużyna w ww. składzie zajęła  I miejsce w Turnieju Ligi Szachowej o Puchar Burmistrza Miasta Imielin, a w ogólnej klasyfikacji całorocznej II miejsce w Powiecie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym.
mhabryka dnia maj 01 2015 13:27:11 · Drukuj
INFORMACJA DLA RODZICÓW
Wraz z nowym miesiącem udostępniamy dla rodziców naszych uczniów podstronę, do której link znajduje się w górnym panelu strony internetowej. Znajdą tam Państwo m.in. informacje dotyczące zebrań i konsultacji, kosztów obiadów oraz propozycje ciekawych wykładów. Zapraszamy serdecznie do systematycznego odwiedzania.

mhabryka dnia maj 01 2015 13:22:02 · Drukuj
SPOTKANIE Z ARCYBISKUPEM SENIOREM
21 kwietnia w imielińskiej Bibliotece Miejskiej gościł arcybiskup senior - Damian Zimoń. Przy okazji promocji swojej książki, opowiadał zebranym na spotkaniu o Śląsku, Pracy i Kościele. Wśród słuchaczy byłi uczniowie naszego gimnazjum wraz z Panią Dyrektor. 

mhabryka dnia kwiecień 29 2015 20:21:14 · Drukuj
MUZEUM POWSTAŃ ŚLĄSKICH
W ubiegłym roku w Świętochłowicach otwarto Muzeum Powstań Śląskich. Jako, że nasza szkoła obrała sobie za patronów Powstańców Śląskich, nie mogło nas tam nie być. Nasza wycieczka, w dniu 27 kwietnia, składała się ze świeżo wyegzaminowanych uczniów. Najnowocześniejsze muzeum w naszym województwie zaskoczyło pozytywnie szeroką gamą atrakcji. Poprzez możliwość znalezienia się na zdjęciu z czasów powstańczych czy jazdę tramwajem poprzez miasta śląskie z tamtego okresu, aż do możliwości wyszukiwania powstańców ze swojej rodziny. Wszystkie eksponaty można było bezkarnie dotykać, co bardzo ucieszyło naszą młodzież. Była to pokaźna dawka faktów historycznych, podanych w oprawie nowoczesnych technologii. Atrakcji było znacznie więcej, zachęcamy więc do odwiedzenia i zagłosowania na to muzeum: TUTAJ. 
Galeria zdjęć.

mhabryka dnia kwiecień 27 2015 22:36:44 · Drukuj
WALECZNE GIMNAZJALISTKI
25 kwietnia w Hali Widowiskowo - Sportowej MOSiR w Imielinie odbyło się międzynarodowe wydarzenie sportowe, jakim był Puchar Europy Juniorów i Seniorów Federacji IBF. Nasze Gimnazjum godnie reprezentowały nasze uczennice: Agata Opitek z klasy I c oraz Marzena Strojny z klasy I a. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z tego wydarzenia.

mhabryka dnia kwiecień 27 2015 20:45:32 · Drukuj
PROJEKT "Kino Szkoła"
Nasza szkoła bierze udział w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej w ramach którego realizowane są różne ciekawe przedsięwzięcia. Jednym z jego elementów jest cykl profilaktyczno-społeczny „Filmowe drogowskazy” polegający na projekcji filmów modelujących postawy moralno-społeczne oraz wzbogaceniu ich spotkaniem ze specjalistą (np. filmoznawcą), który prowadzi prelekcję na dany temat przed pokazem filmu.
W piątek 24.04.2015 r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w projekcji filmu „Juno” w Kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. Film mówi o ryzykownych zachowaniach nastolatków, a zwłaszcza wczesnej inicjacji seksualnej. Kolejne spotkanie filmowe już w maju.

mhabryka dnia kwiecień 27 2015 20:10:54 · Drukuj
OBIADY - MAJ
Koszt obiadów w maju wynosi 80,00 zł.

mhabryka dnia kwiecień 27 2015 20:05:35 · Drukuj
VII POWIATOWY KONKURS O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH
W piątek 11.04.2015 w bieruńskim kinoteatrze "Jutrzenka" odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych. Grupa naszego gimnazjum w składzie: Klaudia Szala, Adrian Hedwig i Katarzyna Bednarczyk zdobyła pierwsze miejsce. Gratulujemy naszej ekipie oraz pozostałym uczestnikom! Zapraszamy do odwiedzenia galerii.

mhabryka dnia kwiecień 13 2015 22:22:32 · Drukuj
PROPOZYCJE KONKURSÓW
"Instytut Badań Edukacyjnych organizuje konkurs pt. „Uczę się dla moich marzeń” dla uczniów szkół gimnazjalnych. Konkurs polega na napisaniu przez ucznia pracy na temat wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych w szkole - z biologii, chemii, fizyki lub geografii, w swoim przyszłym zawodzie. Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 1 do 30 kwietnia 2015 roku. Celem konkursu jest promocja idei uczenia się przez całe życie wśród uczniów oraz myślenia o nauce jako długotrwałym procesie. Więcej informacji na stronie http://www.kwalifikacje.edu.pl/pl/konkursy ."
I drugi konkurs:
"Zapraszamy do włączenia się do ogłoszonego 23 marca 2015 roku w Katowicach, przez Minister Edukacji Narodowej – Panią Joannę Kluzik-Rostkowską konkursu: „Szkoła Zawodowa moich marzeń”. Konkurs realizowany pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty skierowany jest do gimnazjalistów. Uczniowie będą mogli w ten sposób wyrazić swoje oczekiwania co do dalszej ścieżki kształcenia, a w przyszłości również kariery zawodowej. Liczymy, że stworzone przez uczniów prace w formie krótkich filmów, zdjęć, grafik, itp. będą ważną częścią kampanii marketingowej promującej szkolnictwo zawodowe w naszym regionie." Regulamin konkursu oraz ulotka.

mhabryka dnia kwiecień 13 2015 12:20:26 · Drukuj
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA MANGA"
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Jury w składzie: p. Zofia Kostorz, p. Teresa Porwit, p. Anna Szylko, Bożena Kozioł - uczennica kl. III a, Martyna Szewczyk - uczennica kl. III d wyłoniło zwycięzców konkursu. Są nimi: I miejsce - Agata Chwiendacz z klasy I c, II miejsce ex aequo: Kornelia Frank z kl. II d oraz Klaudia Orzeł z kl. III b. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

mhabryka dnia kwiecień 13 2015 12:09:34 · Drukuj
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
Nasza Szkoła
GODŁO
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Oferta PZS w Lędzinach
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Koncert chóru
Nasza Szkoła
Modyfied by cpt_paul & michał 2010