Gimnazjum w Imielinie
Nawigacja
Start
Rekrutacja
Dziennik elektroniczny
Plan Lekcji
Kalendarz szkolny
Galeria
Galeria II (nowa)
Do pobrania
Szkoła
Koncepcja pracy szkoły
Wyniki egzaminu
Historia
Certyfikaty
Dokumenty
Wychowawcy
Osiągnięcia
Rada Rodziców
Dzwonki
Biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Socrates Comenius
Kółka zainteresowań
Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski
Prezentacje szkolne
Wybór zawodu
Przedmioty
język polski
matematyka
fizyka
chemia
biologia
informatyka
w-f
język angielski
język niemiecki
język hiszpański
historia
geografia
plastyka
muzyka


Realizujemy projekty...

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 120
Nieaktywowany Użytkownik: 902
Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)


tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
WAKACJE:-)
 Życzymy bezpiecznych oraz obfitujących w radosne i niezapomniane chwile wakacji. Uczniom przyszłych klas II i III radzimy, aby dobrze wypoczęli i nabrali sił do dalszej nauki. Pierwszoklasistów niecierpliwie oczekujemy. Serdecznie i życzliwie ich powitamy we wrześniu w naszej szkole.
Zapraszamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015: LIST.


mhabryka dnia czerwiec 29 2015 19:38:53 · Drukuj
NADSZEDŁ CZAS POŻEGNAŃ

26 czerwca kolejny rocznik opuścił mury naszego Gimnazjum. O wyjątkowowości tegorocznych absolwentów świadczą wyniki egzaminów gimnazjalanych oraz ilość nagród (tabletów), otrzymanych od Urzędu Miasta Imielin za średnią ocen 5,0 i powyżej. Uczniowie, którzy pracowali rzetelnie i systematycznie przez trzy lata, odebrali świadectwa z paskiem w towarzystwie dumnych rodziców. Tradycyjnie była również dekoracja medalami tych, którzy zasłużyli się dla szkoły. FOTORELACJA.
Dzień później na apelu uczniowie klas I i II otrzymali świadectwa i nagrody książkowe zgodne z tym jak przykładali się do nauki w minionym roku szkolnym. FOTORELACJA.


mhabryka dnia czerwiec 29 2015 19:31:47 · Drukuj
DZIEŃ PROJEKTOWY
Po kilku miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas na przedstawienie jej efektów podczas dnia projektowego. Oto tematy tegorocznych projektów gimnazjalnych:
Co jedzą Polacy?
Jak otoczenie wpływa na funkcjonowanie człowieka?
Modelarstwo RC - nauka czy zabawa?
Jak przebiega proces produkcji czeklady?
Jaki sport cieszy się największą popularnością w Imielinie?
Jaka jest kultura i gastronomia na Śląsku?
E-sport - co i jak?
Co ciekawego można zobaczyć we Włoszech?
Jakie istnieją subklutury młodzieżowe?
Co wiemy o Nutelli?
Czym jest bezpieczeństwo IT?
Czy isnieją zjawiska nadprzyrodzone?
W czym tkwi sekret pieczenia ciastek?
Kim byli rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej?
Jak rozwijała się historia konsol? Od Gameboya do XBOXa.
Zdrowy styl życia. Czy zdrowo się odżywiamy?
Pizza - placek czy coś więcej?
Zapraszamy do fotorelacji: tutaj.

mhabryka dnia czerwiec 25 2015 09:58:08 · Drukuj
WIZYTA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE
W ostatnim tygodniu nauki zawitaliśmy z klasą IIa w gościnne progi Miejskiej Biblioteki. W pierwszej części wizyty gimnazjaliści zostali wprowadzeni w tajniki katalogowania, by móc później sparwdzić samemu swoje umiejętności wyszukiwania literatury na zadany temat. Na koniec młodzież zniknęła między półkami bibliotecznymi, pochłonięta poznawaniem księgozbioru. Wizyta ta miała na celu pokazanie narzędzi i źródeł, umożliwiających znalezienie dokumentów, które spełnią oczekiwania nauczycieli, zadajacych specjalne zadania domowe:-) Na relację z tej wizyty zapraszamy na blog biblioteki szkolnej LINK.

mhabryka dnia czerwiec 23 2015 23:07:16 · Drukuj
WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu średnia wyników z egzaminów gimnazjalnych, uzyskana przez naszych uczniów, jest wyższa od średniej powiatu, województwa i kraju. Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży.


mhabryka dnia czerwiec 23 2015 14:54:22 · Drukuj
MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY I KUPNA PODRĘCZNIKÓW
Przypominamy, że na tablicy ogłoszeń - po lewej stronie przy wejściu do łącznika z Halą- można umieszczać informacje na temat chęci sprzedaży lub odkupienia używanych podręczników. Ogłoszenie nie dotyczy podręczników z klasy pierwszej. W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas pierwszych otrzymają bezpłatne podręczniki. Dane osobowe umieszczane są na odpowiedzialność autorów ogłoszeń.


mhabryka dnia czerwiec 23 2015 14:51:26 · Drukuj
NAGRODZONY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
W sobotę, 13 czerwca, w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie Jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i VII Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”, organizowanych pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej, Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari i Porozumienia Organizacji Kombatanckich Płocka. Wśród finalistów tego konkursu był uczeń klasy III d, Adrian Hedwig, który przygotowywał się pod okiem nauczycielki historii, p. Beaty Ścierskiej. Więcej informacji o tym wydarzeniu można przeczytać tutaj: Klub Kawalerów Orderu Wojennego VIRTUTI MILITARI.


mhabryka dnia czerwiec 23 2015 14:42:42 · Drukuj
DARMOWE PODRĘCZNIKI

mhabryka dnia czerwiec 19 2015 11:08:56 · Drukuj
NASZA UCZENNICA PIERWSZA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
Uczennica naszego gimnazjum, Olimpia Szmelcerz brała udział w ogólnopolskim konkursie, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Kwidzynie. Konkurs nosił nazwę „Ogólnopolski Konkurs Literacko Plastyczny. Spod znaku Orła wszyscy jesteśmy”. Celem konkursu było rozwijanie i propagowanie u młodzieży wartości patriotycznych poprzez refleksję twórczą – literacką i plastyczną, oraz wyszukiwanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej, talentów literackich i plastycznych. Uczennica jako swoją pracę – przedstawiła wiersz o tytule „Talizman” Spośród nadesłanych prac z całego kraju – praca Olimpii zajęła pierwsze miejsce. Rozdanie nagród miało miejsce w siedzibie organizatora, do której z uwagi na odległość nie pojechaliśmy. Uczennica otrzymała cenną nagrodę rzeczową wraz z dyplomem. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie uczennicy był nauczyciel historii Mariusz Gąsiorczyk.

mhabryka dnia czerwiec 17 2015 22:37:18 · Drukuj
ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA ROBOTÓW
Z zabawy klockami się nie wyrasta. Z wiekiem jednak wybiera się jej trudniejszą wersję, tak jak nasi gimnazjaliści podczas zajęć z programowania robotów LEGO MINDSTORMS. Zajęcia te rozwijają zdolności manualne i uczą logicznego myślenia. Wspomniane klocki pozwalają na tworzenie i  programowanie robotów, które potrafią widzieć, słyszeć, mówić, czuć i poruszać się. Młodzież była zachwycona zajęciami, podczas których mogła zaznajomić się z nowymi technologiami. Warto dodać, że zajęcia współprowadzili absolwenci naszego Gimnazjum, a obecnie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Bieruniu. Szkoła ta prowadzi zajęcia z programowania robotów w klasie o profilu politechnicznym.mhabryka dnia czerwiec 15 2015 22:27:38 · Drukuj
Strona 1 z 70 1 2 3 4 > >>
Nasza Szkoła
GODŁO
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Oferta PZS w Lędzinach
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Koncert chóru
Nasza Szkoła
Modyfied by cpt_paul & michał 2010