Gimnazjum w Imielinie
Nawigacja
Start
Rekrutacja
Dziennik elektroniczny
Plan Lekcji
Kalendarz szkolny
Galeria
Galeria II (nowa)
Do pobrania
Szkoła
Koncepcja pracy szkoły
Wyniki egzaminu
Historia
Certyfikaty
Dokumenty
Osiągnięcia
Rada Rodziców
Biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Socrates Comenius
Kółka zainteresowań
Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski
Prezentacje szkolne
Wybór zawodu
Przedmioty
język polski
matematyka
fizyka
chemia
biologia
informatyka
w-f
język angielski
język niemiecki
język hiszpański
historia
geografia
plastyka
muzyka

Realizujemy projekty...

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 120
Nieaktywowany Użytkownik: 902
Najnowszy Użytkownik: pmuller
Prognoza pogody
WIRTUALNY SPACER PO GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gimnazjum...wirtualnie. Klikając poniższe zdjęcie przeniesiony zostaniesz we wnętrza szkoły a gdzie wejdziesz zależy od ciebie :)
(Tempo ładowania spaceru zależy m.in. od szybkości łącza internetowego. Bądź cierpliwy.)


tbrysz dnia październik 15 2014 21:30:57 · Drukuj
NASZE GIMNAZJUM SZACHOWĄ POTĘGĄ
30 października b.r. w PZS Bieruń Nowy odbyły się XV Szachowe Mistrzostwa Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. W kategorii Gimnazjum, zajęliśmy jako drużyna I miejsce. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej dziewczyn I miejsce zdobyła Karolina Klisz, a II miejsce Weronika Komandera. W klasyfikacji indywidualnej chłopców I miejsce zdobył Paweł Komandera, a II miejsce Grzegorz Niesyto. Krótko mówiąc, zgarnęliśmy wszystko, co było do zgarnięcia w naszej kategorii.

mhabryka dnia październik 30 2014 21:36:33 · Drukuj
XVI POWIATOWE ŚWIĘTO LATAWCA
W dniu 4.10.2014 na terenie lotniska modelarskiego w Lędzinach odbyło się XVI Powiatowe Święto Latawca w którym uczestniczyła młodzież Powiatu Bieruńsko – Lędzińskiego szkół Podstawowych i Gimnazjalnych oraz miast ościennych. W zawodach uczestniczyło 42 zawodników, którzy startowali 65 modelami w kategorii latawców płaskich i przestrzennych. Nasze Gimnazjum zajęło I miejsce w klasyfikacji drużynowej Szkół Gimnazjalnych Powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego. Skład drużyny był następujący: Weronika Komandera z klasy II b, Weronika Żurek z klasy I c, Dawid Tomala z klasy III a.

mhabryka dnia październik 29 2014 13:28:00 · Drukuj
OBIADY - LISTOPAD
Koszt obiadów w listopadzie 2014 roku wynosi 72,00 zł.

mhabryka dnia październik 27 2014 13:29:36 · Drukuj
ZBIÓRKA ZUŻYTYCH TONERÓW
Informujemy, że biblioteka szkolna prowadzi zbiórkę zużytych tonerów z drukarek atramentowych i laserowych. Zbiórka będzie prowadzona do końca roku szkolnego. Zapraszamy uczniów do aktywnego uczestnictwa. Dla najaktywniejszej klasy zostały przewidziane upominki.

mhabryka dnia październik 27 2014 13:15:54 · Drukuj
KONSULTACJE
Zapraszamy na konsultacje rodziców uczniów klas I, II i III, które odbędą się 30.10.2014 (czwartek) o godzinie 1800.

mhabryka dnia październik 27 2014 12:29:33 · Drukuj
SUKCESY SPORTOWE
Miło nam poinformowć o sukcesach sportowych naszych uczniów; nasze dziewczyny zajęły II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych i przeszły do etapu rejonowego, gdzie zajęły III miejsce. Skład wysportowanej drużyny był następujący: Karolina Honc, Liliana Marszołek, Anna Kania, Kamila Chrostek, Małgorzata Sorek, Anna Marszołek.

mhabryka dnia październik 24 2014 11:48:26 · Drukuj
OTWARCIE HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ: DZIEŃ III
 II dzień otwarty upłynął pod znakiem tańca. Dorośli i dzieci mieli okazję spróbować swoich sił podczas Zumby i warsztatów tanecznych, a publiczność oklaskiwała pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu najmłodszych uczniów Szkoły Tańca WIR. Rano odbył się także turniej piłki nożnej przedszkolaków, którzy zjechali do Imielina z całego południa Polski. Na koniec Dni Otwartych w turnieju piłki nożnej rywalizowali  Żacy (rocznik 2006/2007).
Niech hala widowiskowo - sportowa służy mieszkańcom Imielina i niech wychowuje przyszłych mistrzów w różnych dyscyplinach sportowych.

mhabryka dnia październik 21 2014 12:04:14 · Drukuj
OTWARCIE HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ: DZIEŃ II
 Przez cały weekend 18-19 października 2014 na mieszkańców Imielina z okazji Dni Otwartych czekało mnóstwo atrakcji. Pierwszego dnia, oprócz możliwości kibicowania sportowcom, wśród których byli absolwenci i obecni uczniowie Gimnazjum, można było zasięgnąć bezpłatnych porad medycznych lub zrelaksować się podczas masażu leczniczego. Pokaz wychowanków szkoły tańca Tito Dance Studio zgromadził sporą widownię, jednak punktem kulminacyjnym sportowych zmagań był turniej siatkówki drużyn z Powiatu Bieruńsko – Lędzińskiego. Na zgłodniałych po wyczerpującym zwiedzaniu czekały potrawy serwowane przez naszych Mistrzów Grilla oraz kołocz i kiełbaski dzięki uprzejmości Dyrekcji Gimnazjum. Konsumując te liczne dobrocie na świeżym powietrzu, można było podziwiać paradę motocyklistów i posłuchać zespołu muzycznego. Otwarcie hali przerodziło się w rodzinny festyn.

mhabryka dnia październik 21 2014 11:32:14 · Drukuj
HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA: OTWARCIE
 17 października 2014 roku zapisał się w historii naszego Gimnazjum jako dzień, w którym do użytkowania została oddana hala widowiskowo - sportowa. Na uroczyste otwarcie przybyli znamienici  goście: wicepremier p. Elżbieta Bieńkowska, poseł p. Marek Wójcik, przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, Radny Województwa p. Piotr Czarnynoga, Starosta Powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego, p. Bernard Bednorz, władze sąsiednich miejscowości oraz władze naszego miasta w osobach: Burmistrza Jana Chwiędacza i Przewodniczącej Rady Miasta Bernadety Ficek wraz z zastępcami i radnymi.
Po dokonaniu uroczystego przecięcia wstęgi przez panią wicepremier i władze Miasta Imielin oraz symbolicznego zapalenia znicza olimpijskiego, znakomici goście zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów wraz z nauczycielami Gimnazjum, który nawiązywał do początków rywalizacji sportowej oraz kultury śląskiej. Po wręczeniu okolicznościowych pamiątek, tym którzy przyczynili się do powstania hali oraz oficjalnych przemówieniach, można było zajrzeć w każdy kąt hali widowiskowo - sportowej.

mhabryka dnia październik 19 2014 21:25:10 · Drukuj
DZIEŃ OTWARCIA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ
Przypominamy wszystkim uczniom o jutrzejszym otwarciu Hali Widowiskowo-Sportowej. Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 15:00 (występujący 14:00)!

pmuller dnia październik 16 2014 15:46:24 · Drukuj
Strona 1 z 61 1 2 3 4 > >>
Nasza Szkoła
ISO
Szkoły odkrywcy talentów
Śląska Szkoła Jakości
Szkoła PROJEKTORA
Oferta LO w Bieruniu
Oferta PZS w Bieruniu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gimnazjum oczami uczniów
Socrates Comenius
Uczniowie Gimnazjum
(uczestnicy programu Socrates Comenius)

Co zobaczyli Nasi uczniowie?
Krótki reportaż!
Koncert chóru
Nasza Szkoła
Modyfied by cpt_paul & michał 2010